تعمیراتتعمیرات سخت افزارسولوشنسولوشن هوآوی

مسیر کلید پاور Mate 8

Huawei Mate 8 power key ways

مسیر کلید پاور Mate 8

Huawei Mate 8 power key ways

مشاهده ویدیو های Huawei Mate 8

مشکل عمل نکردن دکمه‌های فیزیکی روی گوشی‌ Huawei Mate 8

این روزها، دکمه‌های فیزیکی روی گوشی‌ Huawei Mate 8 منظره‌ای نادر هستند اما ما همچنان به تعداد انگشت شماری از دکمه ها برای انجام اقدامات اساسی مانند بیدار کردن صفحه و تنظیم صدا متکی هستیم از آنجایی که ما بارها در روز با آنها تعامل داریم کلیدهای مکانیکی ممکن است به مرور زمان فرسوده شوند.

اگر دکمه تنظیم صدا یا دکمه پاور گوشی‌ Huawei Mate 8 کار نمی کند برای رفتن به مرکز خدمات عجله نکنید اگر می‌خواهید بدانید وقتی دکمه‌های گوشی شما کار نمی‌کند چه کاری انجام دهید در اینجا چند ترفند وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا کلیدهای گوشی‌ Huawei Mate 8 خود را تعمیر کنید.

بررسی کنید که آیا دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 واقعاً مرده است یا خیر؟

اگر دکمه‌های گوشی‌ Huawei Mate 8 شما کار نمی‌کنند این احتمال وجود دارد که یک نقص نرم‌افزاری باعث این نقص شده باشد برای اطمینان از اینکه کلید واقعاً مرده است توصیه می کنیم مراحل عیب یابی اساسی زیر را طی کنید.

گوشی‌ Huawei Mate 8 خود را راه اندازی مجدد کنید

اولین کار شما انجام یک راه اندازی مجدد ساده است این کار همه سرویس‌های پس‌زمینه را مجدداً راه‌اندازی می‌کند و در صورتی که چیزی خراب یا خراب شده باشد اجزای اصلی گوشی‌ Huawei Mate 8 شما را تازه‌سازی می‌کند.

برای راه اندازی مجدد گوشی‌ Huawei Mate 8 زمانی که کلید پاور عمل نمیکند باید بخش دسترس‌پذیری (Accessibility) را از تنظیمات (Settings) > دسترس‌پذیری (Accessibility) فعال کنید اکنون میانبر جدیدی را در نوار پیمایش در پایین صفحه گوشی‌ Huawei Mate 8 مشاهده خواهید کرد که به نظر می رسد فردی با بازوهای دراز شده است روی آن ضربه بزنید، گزینه Power را انتخاب کنید و از منوی ظاهر شده Restart را بزنید.

راه اندازی گوشی‌ Huawei Mate 8 در حالت ایمن یا safe mode

بنابراین، هیچ یک از سرویس ها و برنامه های شخص ثالثی که نصب کرده اید در حالت ایمن یا safe mode اجرا نمی شوند. اگر دکمه مورد نظر به طور معمول در حالت ایمن کار می کند، مطمئناً می دانید که مقصر یک سرویس شخص ثالث است.

شکاف های اطراف دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 را تمیز کنید

کلیدهای تنظیم صدا گوشی‌ Huawei Mate 8 شما به طور مرتب در معرض دنیای بیرون و همه آلودگی های آن قرار می گیرند این احتمال وجود دارد که شکاف‌های اطراف آن‌ها چند خرده زباله جمع‌آوری کرده باشد که می‌تواند اتصالات داخلی را مختل کند.

4. احتمال آب خوردگی کلید گوشی‌ Huawei Mate 8

در صورتی که دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8 شما بعد از تصادف آب از کار افتاده باشد هنوز نباید کاری انجام دهید ابتدا باید از خشک بودن قطعات داخلی گوشی خود مطمئن شوید.

قفل و باز کردن قفل گوشی‌ Huawei Mate 8 خود بدون دکمه پاور

بهترین راه پیش رو این است که برنامه هایی را پیکربندی کنید که به شما امکان می دهند قفل گوشی‌ Huawei Mate 8 خود را بدون دکمه پاور باز کنید اگر تلفنی با حسگر اثر انگشت دارید لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا می توانید با استفاده از آن قفل آن را باز کنید.

همچنین می‌توانید دو ضربه سریع برای بیدار کردن صفحه گوشی‌ Huawei Mate 8 تنظیم کنید پس از فعال شدن می توانید به سادگی روی صفحه نمایش دوبار ضربه بزنید تا صفحه نمایش فعال شود بسیاری از سازندگان تلفن مانند OnePlus و Samsung یک گزینه داخلی برای این کار در نظر گرفته اند اگر نمی توانید آن را پیدا کنید سعی کنید آن را از نوار بالای بخش تنظیمات جستجو کنید.

مراحل عیب یابی دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8:

مشکل سخت افزاری کلید های گوشی‌ Huawei Mate 8:

 • گوشی‌ Huawei Mate 8 روشن نمی شود.
 • گوشی‌ Huawei Mate 8 به طور تصادفی خود را خاموش می کند.
 • گوشی‌ Huawei Mate 8 خود به خود ریست میشود.
 • گوشی‌ Huawei Mate 8 با کمترین فشار به روشن یا خاموش میشود.
 • دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 با فشار خیلی زیاد عمل میکند.
 • اطراف دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 نشانه های آب خوردگی وجود دارد.
 • لحیم سردی کردن پایه های دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8.
 • دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 برد کن شده ولی از لحاظ ظاهری مشخص نیست.
 • سرویس کردن دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8
 • پاره شدن فلت دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8
 • خرابی سوکت فلت دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8
 • آب خوردگی سوکت و فلت دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8
 • خرابی پولکی دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8
 • چک کردن مسیر های فلت گوشی‌ Huawei Mate 8

نکته: با استفاده از یک اپلیکیشن می‌توانید متوجه شوید که مشکل دکمه گوشی‌ Huawei Mate 8 شما چقدر جدی است برای این کار از طریق پلی‌استور اپلیکیشن TestM را نصب کنید بعد از اجرای آن در صفحه اصلی بر گزینه Hardware ضربه بزنید و بعد از انتخاب گزینه Hardware Buttons گام‌های موردنظر را دنبال کنید.

اگر اپلیکیشن TestM بتواند عملکرد مربوط به دکمه‌های گوشی‌ Huawei Mate 8 را تشخیص بدهد متوجه می‌شوید مشکل به نرم‌افزار برمی‌گردد اگر مشکل نرم‌افزاری باشد می‌توانید اپلیکیشن‌هایی را که اخیرا نصب کرده‌اید یا موارد غیرقابل اعتماد و مواردی که مدتی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند پاک کنید و با این کار شاید مشکل برطرف شود در غیر این صورت مشخص است که مشکل سخت‌افزاری است و اگر می‌خواهید دکمه‌ها را دوباره امتحان کنید اگر اطلاعات فنی ندارید باید به یک تعمیرگاه مطمئن مراجعه کنید.

نکته: می‌توانید از یک مولتی متر برای ردیابی هر یک از پایانه‌های دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8 از طریق قطعه‌های که در آن متصل است استفاده کنید.

مشکل نرم افزاری کلید های گوشی‌ Huawei Mate 8:

 • هنگ کردن یا مشکل نرم افزاری گوشی‌ Huawei Mate 8 و دکمه ها با تاخیر کار میکند.
 • مشکلات گجت‌های گوشی‌ Huawei Mate 8 را ری‌استارت حل می‌کند این احتمال وجود دارد که از کار افتادن دکمه‌ها به‌خاطر مشکلی نرم‌افزاری باشد.
 • امتحان گوشی‌ Huawei Mate 8 در حالت Safe Mode :ممکن است یک نرم‌افزار ثالث باعث ایجاد مشکل نرم‌افزاری برای گوشی اندرویدی شما شده باشد تنها راه فهمیدن این مسئله رفتن به وضعیت Safe mode است که در آن برنامه‌های اضافی گوشی اجرا نمی‌شوند.

راه کار نرم افزاری: اگر دکمه روشن و خاموش گوشی اندرویدی شما از کار افتاده، می‌توانید اپلیکیشن Android Accessibility Suite را دانلود و نصب کنید بعد از نصب قابلیت دسترسی‌پذیری را از بخش Settings در قسمت Accessibility فعال کنید با این کار در بخش نوار ناوبری آیکون میانبر شبیه به فردی که دستان خود را باز کرده نمایش داده می‌شود آن را انتخاب کنید گزینه Power را انتخاب کنید و با انتخاب Restart گوشی‌ Huawei Mate 8 شما ریبوت می‌شود.

سوالات متداول درباره مشکل کلید گوشی‌ Huawei Mate 8:

چگونه می توانم گوشی‌ Huawei Mate 8 خود را بدون دکمه پاور روشن کنم؟

این روش فقط روی دستگاه های اندرویدی کار می کند برای این کار باید کابل USB گوشی‌ Huawei Mate 8 خود را وصل کنید و دکمه کاهش/افزایش صدا را نگه دارید تا وارد حالت بازیابی شوید در اینجا وقتی منوها ظاهر می شوند به سادگی روی خروج ضربه بزنید و دستگاه را راه اندازی مجدد کنید.

اگر دکمه های گوشی‌ Huawei Mate 8 کار نمی کند چه باید کرد؟

برای گوشی‌ Huawei Mate 8 راه‌اندازی مجدد را می‌توان با فشار دادن کلیدهای به‌طور همزمان انجام داد پس از اتمام راه اندازی مجدد سعی کنید با استفاده از دکمه پاور گوشی را دوباره بیدار کنید و ببینید که آیا دکمه پاور به درستی کار می کند یا خیر.

اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.
به خاطر داشته باشید: – هر راه حلی که در وب سایت ما ارسال می شود، قبلاً توسط تیم متخصص ما به خوبی آزمایش شده است، اما با این وجود، ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب هایی که ممکن است به تلفن همراه شما وارد کند، نداریم. از این راه حل های تعمیر با مسئولیت خود استفاده کنید، متشکرم.اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا