تعمیراتتعمیرات سخت افزارسولوشنسولوشن هوآوی

مسیر شارژ Huawei Y7 Prime 2019

Huawei Y7 Prime 2019 charging ways

مسیر شارژ Huawei Y7 Prime 2019

Huawei Y7 Prime 2019 charging ways

مشاهده ویدیو HUAWEI Y7 PRIME 2019

در اینجا راه‌حل‌هایی آورده شده است، لطفاً قبل از شروع تعمیر این راهکارها را تست کنید.

6 دلیلی که گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 شارژ نمیشه؟

1- پورت لایتنینگ یا میکرو USB گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 معیوب است

یک اتفاق رایج در طول زمان این است که یک اتصال بد بین کابل شارژ و پورت لایتنینگ یا میکرو USB در داخل گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 ایجاد شود.

قرار دادن و برداشتن مداوم کابل شارژ در نهایت می‌تواند باعث حرکت جزئی اجزا در داخل گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 شود اگر متوجه شده اید که به نظر می رسد دست و پا زدن با نقطه اتصال مشکل را در کوتاه مدت حل می کند احتمالاً مشکلی در داخل گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 وجود دارد.

با این حال نیازی به ناامیدی نیست به سادگی گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 خود را خاموش کنید و باتری را خارج کنید سپس یک خلال دندان یا ابزار کوچک را با دقت بردارید و پورت را کمی بالاتر مانور دهید این اغلب برای ایجاد یک تماس بهتر و رفع مشکل شارژ شما کافی است.

2- کثیفی پورت میکرو USB گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019

مشکل ممکن است در یک اتصالی در اثر کثیفی پورت میکرو USB گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 باشد.

در پورت گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 قطعه کوچک پرز یا تجمع کثیفی یا گرد و غبار در طول زمان راه‌های زیادی برای ایجاد مانع در داخل پورت و جلوگیری از تماس مناسب بوجود میاورند.

باز هم می توان این مشکل را به راحتی برطرف کرد چه با یک فشار ساده هوا و چه با قرار دادن دقیق خلال دندان برای از بین بردن مانع در گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019.

به یاد داشته باشید که آن را آهسته و پیوسته انجام دهید و مراقب باشید که به سادگی ماده را بیشتر به داخل درگاه فشار ندهید – نمی خواهید مشکل را بدتر کنید!

3- کابل شارژ گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 آسیب دیده

راه های زیادی برای آسیب رساندن به کابل شارژ گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 وجود دارد که باعث می شود سیم ها در معرض یا شکسته باقی بمانند.

پیچیدن نوار چسب به دور کابل HUAWEI Y7 PRIME 2019 راه حل مناسبی نیست به عنوان یک موضوع ایمنی باید فورا کابل فرسوده را تعویض کنید.

حتی اگر نمی توانید آسیب آشکاری ببینید به عنوان بخشی از فرآیند عیب یابی خود باید کابل دیگری را امتحان کنید و ببینید که آیا این مشکل گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 را برطرف می کند یا خیر.

4- آداپتور برق گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 آسیب دیده یا ناسازگار است

در حالی که آداپتورهای برق معمولاً قطعات کاملاً متفاوتی از هم هستند ممکن است آسیب ببینند مانند عیب یابی مشکلات کابل آداپتور برق سازگار دیگری را امتحان کنید و ببینید که آیا مشکل شارژ شما را حل می کند یا خیر.

بعلاوه اگر از آداپتوری که برای گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 ارائه شده استفاده نمی کنید ممکن است از مشکل ناسازگاری سخت افزاری رنج ببرید.

اگر از شارژر (یا کابل) شخص ثالث استفاده می کنید بررسی کنید که آیا برای استفاده با گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 تأیید شده است یا خیر.

5-آسیب آبخوردگی گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019

آسیب آب گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 چه از طریق پاشش پاشیده یا غوطه ور شدن کامل می تواند کل سیستم های تلفن را ویران کند برای جلوگیری از آسیب بیشتر به گوشی خود قبل از اینکه گوشی خود را برای شارژ وصل کنید مطمئن شوید که درگاه شارژ کاملاً خشک است.

وصل کردن گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 در زمانی که هنوز آب در درگاه شارژ وجود دارد می تواند منجر به خوردگی یا حتی اتصال کوتاه شود. اگر گوشی شما پس از تماس با آب شارژ نمی شود ممکن است مشکل شما این باشد.

وقتی گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 مورد علاقه ما خیس می شود می توانند شروع به کار کنند و حتی ممکن است آسیب های طولانی مدتی را متحمل شوند داشتن بیمه تنها راه برای اطمینان از کمک سریع و مطمئن در صورت وقوع بدترین حالت است.

6- مشکلات نرم افزاری

نرم افزار گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 بخشی جدایی ناپذیر از شارژ موفق است زیرا این نرم افزار است که تصمیم می گیرد گوشی شما را شارژ کنید یا نه.

بنابراین اگر در هیچ یک از این راه‌حل‌های سخت‌افزاری موفق نشدند ممکن است نرم‌افزار شما از کار افتاده باشد اجرای به‌روزرسانی‌های منظم سیستم گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 بهترین راه برای اطمینان از نصب نرم‌افزار به‌روز است همچنین راه اندازی مجدد گوشی می تواند برای راه اندازی مجدد کافی باشد.

یک رویکرد بی‌رحمانه‌تر بازنشانی کارخانه‌ای است اما هشدار داده می‌شود که داده‌های پشتیبان‌گیری نشده گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 را از دست می‌دهید و تنها در صورتی که مشکل نرم‌افزاری باشد مشکل شما برطرف می‌شود.

مراحل عیب یابی گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 :

واحد شارژ یا کابل گوشی گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 معیوب است.

آبخوردگی و وجود شوره داخل سوکت گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019

مشکل در آداپتور شارژ گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019

مشکل نرم افزاری گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 که در بعضی مواقع با ریست یا فلش کردن گوشی مشکل رفع میشود.

باتری گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 خراب است.

کانکتور گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 خم شده شکسته یا تحت فشار قرار گرفته است.

پورت USB گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 آسیب دیده یا تحت تأثیر ذرات گرد و غبار قرار گرفته است.

مشکل در آی سی دمای شارژ گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 هست.

سوالات متداول:

 نشانه هایی که درگاه شارژ گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 شما آسیب دیده یا شکسته است؟

پین های شکسته در پورت شارژر گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 به همین ترتیب اگر پین های داخل پورت شکسته یا خم شوند شارژ صحیح غیرممکن خواهد شد.
زباله در پورت شارژر گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019
استفاده از کابل شارژر و آداپتور دستگاه های دیگر غیر از گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019.
آداپتور شارژر گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 معیوب
باتری گوشی HUAWEI Y7 PRIME 2019 معیوب.

اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.
به خاطر داشته باشید: – هر راه حلی که برای در وب سایت ما ارسال می شود، قبلاً توسط تیم متخصص ما به خوبی آزمایش شده است، اما با این وجود، ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب هایی که ممکن است به تلفن همراه شما وارد کند،نداریم. از این راه حل های تعمیر با مسئولیت خود استفاده کنید، متشکرم.اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا