تعمیراتتعمیرات سخت افزارسولوشنسولوشن سایر برند ها

مسیر سیم کارت LG G2 D802

LG G2_D802 SIM card ways

مسیر سیم کارت LG G2 D802

LG G2 D802 charging ways

مشاهده ویدیو های LG G2

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که تماسی داشته باشید و ناگهان تماس شما قطع شود و متوجه شوید که گوشی LG G2 شما سیگنال دریافت نمی کند؟ گاهی اوقات بازگشت به زمان نیاز دارد گاهی اوقات ما خوش شانس هستیم زیرا تقریباً بلافاصله برمی گردد هر بار که این اتفاق می افتد نشان می دهد که گیرنده سیگنال تلفن شما کار نمی کند.

این می تواند نتیجه مشکلات مختلفی از جمله مشکلات سخت افزاری باشد برای رفع مشکل کار نکردن گیرنده سیگنال گوشی LG G2 ابتدا باید دستگاه تلفن همراه خود را ریستارت کنید اگر گیرنده سیگنال تلفن بعد از این کار نمی کند حالت هواپیما را تغییر دهید اگر گیرنده سیگنال تلفن کار نمی کند باید به صورت دستی شبکه را انتخاب کنید با دنبال کردن این مراحل می توانید این کار را انجام دهید:

به تنظیمات گوشی LG G2 خود بروید.
شبکه و اینترنت را باز کنید
شبکه های موبایل را انتخاب کنید
خاموش کردن «انتخاب خودکار شبکه» را بزنید
لیستی از ارائه دهندگان شبکه ظاهر می شود
مورد مناسب را انتخاب کنید و ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود یا خیر.

اگر این کار باعث نشد که گیرنده سیگنال گوشی LG G2 کار کند به این معنی است که سیم کارت شما از جای خود خارج شده است گوشی خود را خاموش کنید و سیم کارت را به خوبی جا بزنید با این روش ها می توانید به راحتی مشکل عدم سیگنال را در گوشی LG G2 خود نیز برطرف کنید.

نحوه عیب یابی مشکلات آنتن گوشی LG G2

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید مکانی که در آن قرار دارید باعث نمی شود گوشی LG G2 شما دریافت ضعیف یا قطع تماس داشته باشد ممکن است از نزدیکترین برج تلفن همراه خیلی دور باشید یا ساختمانی که در آن هستید تجهیزاتی داشته باشد که سیگنال های تلفن همراه را مسدود می کند قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آنتن مشکل دارد سعی کنید از گوشی LG G2 خود در چندین مکان استفاده کنید تا تعیین کنید آیا می توانید سیگنال را در جای دیگری دریافت کنید یا خیر.

همچنین باتری گوشی LG G2 خود را بررسی کنید در بسیاری از مواقع باتری هایی که شارژ کمی دارند مشکلاتی را ایجاد می کنند که بسیار شبیه به مشکلات آنتن هستند اگر این باعث مشکل نمی شود می توانید سعی کنید گوشی LG G2 خود را ریست کنید تا ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود یا خیر.

گوشی LG G2 سیم کارت را می شناسد اما سیگنال ندارد

به تنظیمات گوشی LG G2 خود بروید
شبکه و اینترنت را باز کنید
شبکه تلفن همراه را انتخاب کنید
رومینگ را روشن کنید
حافظه پنهان تلفن را پاک کنید
گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید و گیرنده سیگنال شما شروع به کار می کند
با این مراحل ساده، می توانید به راحتی گوشی LG G2 را که سیم کارت را تشخیص می دهد اما سیگنالی ندارد، تعمیر کنید.

هنگامی که با گوشی LG G2 تلفن همراه خود مشکل شبکه دارید اتصال به اینترنت به یک کار دشوار تبدیل می شود برای حل مشکل شبکه در دستگاه تلفن همراه این کار را انجام دهید.

گوشی LG G2 تلفن همراه خود را مجددا راه اندازی کنید.
تنظیمات گوشی LG G2 را باز کرده و Network and Internet را انتخاب کنید.
داده های گوشی LG G2 خود را روشن کنید.
نوار قدرت سیگنال را در گوشه سمت راست بالای صفحه گوشی LG G2 خود بررسی کنید.
اگر سیگنال نمایش داده نشد مکان خود را تغییر دهید زیرا ممکن است پوشش شبکه نداشته باشید.
چند ثانیه حالت هواپیما را روشن کرده و خاموش کنید.

علائم خرابی آنتن گوشی LG G2

اکثر تلفن های همراه جدید دارای آنتن هایی هستند که در بدنه آن تعبیه شده اند و دسترسی به آنها دشوار است. با این حال این آنتن ها همچنان در معرض آسیب هستند آنتن گوشی LG G2 مسئول بسیاری از عملکردهای تلفن از جمله تماس های تلفنی و اتصال Wi-Fi است هنگامی که آنتن گوشی LG G2 آسیب دیده باشد، تلفن همراه شما به درستی کار نمی کند. و با خطا های زیر روبرو میشوید:

گوشی LG G2 سیگنال نشان نمی دهد.
اتصال به Wi-Fi گوشی LG G2 انجام نشد.
گوشی LG G2 به سرویس های داده متصل نیست.
گوشی LG G2 تماس ها را برقرار نمیکند.

آموزش تعمیر آی سی شبکه گوشی LG G2

اگر پس از انجام این مراحل ذکر شده در اینجا گوشی LG G2 شما همچنان سیگنالی دریافت نمی کند می تواند به این معنی باشد که باید ic شبکه دستگاه تلفن همراه خود را تعمیر کنید برای اکثر دستگاه های تلفن همراه آنتن شبکه معمولاً در قاب پشتی تلفن قرار می گیرد به همین دلیل است که اگر گوشی LG G2 شما به طور تصادفی بیفتد و پشت آن شکسته شود یا آنتن شبکه از کار بیفتد تلفن همراه شما ممکن است سیگنال دریافت نکند زیرا ic شبکه تحت تأثیر قرار می گیرد.

برای تعمیر آی سی شبکه گوشی LG G2 رایج ترین کار این است که درب پشت باتری را با یک پوشش خوب تعویض کنید اگر نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید با یک تعمیرکار تلفن ملاقات کنید تا روی آن کار کند و ic شبکه دستگاه تلفن همراه شما را تعمیر کند زیرا این یک مشکل سخت افزاری است.

با این مراحل به راحتی می توانید کار نکردن گیرنده سیگنال گوشی LG G2 را رفع کنید.

سوالات متداول

پریدن آنتن گوشی LG G2 چه دلایلی دارد ؟

تنظیمات شبکه گوشی LG G2.
رجیستری نبودن گوشی LG G2.
بررسی سیگنال و آنتن دهی منطقه و محیط گوشی LG G2.
آی سی PF گوشی LG G2.
وجود مشکل یا خرابی در سیم کارت گوشی LG G2.

آبخوردگی یا رطوبت دیدن گوشی LG G2 یا سوکت سیم کارت و خود سیم کارت.

آیا افتادن گوشی LG G2 می تواند بر دریافت سیگنال آنتن تاثیر بگذارد؟

از یک طرف افتادن گوشی LG G2 می تواند باعث آسیب فیزیکی به دستگاه شود که می تواند منجر به از دست دادن سیگنال یا تداخل شود با این حال از طرف دیگر انداختن ساده گوشی لزوماً آسیب قابل توجهی را که بر سیگنال شما تأثیر بگذارد وارد نمی کند.

چرا سیم کارت من در گوشی LG G2 به طور ناگهانی کار نمی کند؟

گاهی اوقات گرد و غبار بین سیم‌کارت و اتصالالت سوکت سیم کارت گوشی LG G2 شما قرار می‌گیرد و باعث مشکلات ارتباطی می‌شود برای از بین بردن گرد و غبار تلفن خود را خاموش کنید و سیم کارت را بردارید کانکتورهای طلایی سیم کارت را با یک پارچه تمیز بدون پرز تمیز کنید.

آیا ریست فکتوری گوشی LG G2 روی سیم کارت تاثیر می گذارد؟

تنظیم مجدد کارخانه گوشی LG G2 شماره شما را حذف نمی کند در واقع به هیچ وجه تاثیری روی سیم کارت شما نخواهد داشت و تمامی اطلاعات ذخیره شده روی سیم کارت دست نخورده خواهد بود ولی برای اطمینان بیشتر بهتر است سیم کارت خود را از گوشی خارج کرده و سپس گوشی را فکتوری ریست کنید.

 

اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.
به خاطر داشته باشید: – هر راه حلی که برای در وب سایت ما ارسال می شود، قبلاً توسط تیم متخصص ما به خوبی آزمایش شده است، اما با این وجود، ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب هایی که ممکن است به تلفن همراه شما وارد کند، نداریم. از این راه حل های تعمیر با مسئولیت خود استفاده کنید، متشکرم.اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا