تعمیراتتعمیرات سخت افزارسولوشنسولوشن هوآوی

مسیر تاچ Y7 Prime 2018 LDN-L21

Y7 Prime 2018 LDN-L21 touch ways

مسیر تاچ Y7 Prime 2018 LDN-L21

Y7 Prime 2018 LDN-L21 touch ways

مشاهده ویدیو های Y7 Prime 2018

اما کار نکردن صفحه لمسی روی گوشی Y7 Prime 2018 اندرویدی شما همیشه نتیجه خرابی سخت افزاری نیست اگر صفحه لمسی تلفن شما اغلب کار نمی کند یا پاسخ نمی دهد قبل از مراجعه به تعمیر کار موبایل کارهای زیر را انجام دهید.

4 علت و راه حل برای کار نکردن صفحه تاچ گوشی Y7 Prime 2018

1-احتمال وجود اشکال نرم افزاری در گوشی Y7 Prime 2018

ابتدا، اگر صفحه لمسی Y7 Prime 2018 شما کار نمی کند باید احتمال وجود اشکال نرم افزاری را چک کنید. چندین مرحله عیب‌یابی وجود دارد که می‌توانید برای این موضوع تست کنید.

الف- گوشی Y7 Prime 2018 خود را راه اندازی مجدد کنید.

راه اندازی مجدد ممکن است برای رفع چنین مشکل بیهوده به نظر برسد با این حال این اغلب یکی از موفق ترین راه ها برای تعمیر صفحه نمایش لمسی گوشی Y7 Prime 2018 است راه‌اندازی مجدد تلفن تمام سرویس‌های پس‌زمینه را خاموش می‌کند و به‌ روزرسانی می‌کند که ممکن است از کار افتاده.

اگر نمی‌توانید صفحه را برای انتخاب گزینه لمس کنید در گوشی Y7 Prime 2018، می‌توانید دکمه روشن/خاموش را برای چند ثانیه نگه دارید تا تلفنتان خاموش شود در برخی موارد ممکن است لازم باشد دکمه پاور و دکمه های افزایش و گاهش صدا را همزمان نگه دارید.

ب- راه اندازی گوشی Y7 Prime 2018 در حالت ایمن یا Safe Mode

اگر صفحه لمسی شما کار نمی کند یا بصورت مقطعی و کند کار میکند گوشی Y7 Prime 2018 خود را به حالت ایمن راه اندازی کنید حالت ایمن اندروید به شما امکان می‌دهد از گوشی خود فقط با نرم‌افزار اصلی و بدون تمام سرویس‌ها و برنامه‌هایی را که نصب کرده‌اید راه اندازی شود اگر صفحه نمایش شما به طور معمول در حالت ایمن درست کار می کند، احتمالاً یکی از برنامه هایی که روی گوشی Y7 Prime 2018 خود نصب کرده اید باعث ایجاد مشکل در تاچ گوشی شما شده است.

برای وارد شدن به حالت ایمن در اکثر دستگاه های اندرویدی جدید، دکمه روشن/خاموش را فشار داده و نگه دارید. در اعلان به دست آمده، دکمه خاموش/روشن را لمس کرده و نگه دارید. پس از مشاهده اعلان ورود به حالت ایمن، روی OK ضربه بزنید تا گوشی شما به زودی راه اندازی مجدد شود. برای خروج از حالت ایمن، کافی است گوشی خود را به طور معمول ریستارت کنید.

2-محافظ صفحه نمایش یا گلس گوشی Y7 Prime 2018  را بردارید.

بسیاری از افراد محافظ صفحه نمایش گوشی Y7 Prime 2018 خود را به عنوان ایمنی بیشتر در برابر افتادن و خط و خش استفاده می کنند اما همان ورق پلاستیکی یا شیشه ای می تواند از رسیدن سیگنال های لمسی شما به صفحه نمایش جلوگیری کند. البته این تضمینی برای رفع مشکل نیست.

3-اتصال Mouse به گوشی Y7 Prime 2018 با رابط OTG

اگر به دلیل مشکلات صفحه نمایش گوشی Y7 Prime 2018 نمی توانید هیچ برنامه ای را نصب کنید اتصال یک صفحه کلید و ماوس با رابط OTG میتواند کار شما را موقتا راه بیندازد.

4-آب خوردگی یا نفوذ رطوبت در گوشی Y7 Prime 2018

بگذارید خشک شود گوشی Y7 Prime 2018 را در برنج قرار دهید یکی از بهترین راه‌ها برای خشک کردن آن در صورت افتادن در آب.

سوالات متداول:

1- علت های کار نکردن یا بد کار کردن تاچ گوشی Y7 Prime 2018 چیست؟

هرگونه خراش و ترک‌ یا ضربه روی صفحه نمایش گوشی Y7 Prime 2018.
آزاد نکردن فضای رم روشی برای کار نکردن لمس Y7 Prime 2018 و هنگ گوشی.
آبخوردگی تاچ Y7 Prime 2018.
داغ شدن بیش از حد گوشی Y7 Prime 2018.
باد کردن باتری گوشی Y7 Prime 2018 وفشار آمدن روی تاچ.

 

2- روش های عمومی برای تست تاچ گوشی Y7 Prime 2018 بعد از تعمیر ؟

الف- به داخل بخش sms گوشی Y7 Prime 2018 رفته و تمام حروف و کاراکتر های موجود در صفحه کلید را بزنید و گوشی را 90 درجه بچرخانید و در جهت های دیگر هم تمام حروف و کاراکتر ها را بزنید و چک کنید که همه آنها روی صفحه گوشی زده میشود و اگر یک حرف زه نشد یا با تاخیر زده شد و یا زمانی که به کنار آن ضربه زدید عمل کرد این تاچ مشکل دارد و امکان دارد به مرور زمان خرابتر شود. شما باید حروف را در سه جهت چک کنید تا همه صفحه گوشی را تست کنید.

ب- به صفحه اصلی گوشی Y7 Prime 2018 بیایید و یکی از آیکون های برنامه ها را گرفته و از ابتدا تا انتهای صفحه نمایش به صورت شطرنجی بروید این کار را با سرعت کم انجام دهید اگر جایی آیکون از حالت انتخاب شما بیرون رفت آن نقطه در تاچ مشکل دارد و در آن نقطه عمل نمیکند و باید تعویض شود.

 

اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.
به خاطر داشته باشید: – هر راه حلی که در وب سایت ما ارسال می شود، قبلاً توسط تیم متخصص ما به خوبی آزمایش شده است، اما با این وجود، ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب هایی که ممکن است به تلفن همراه شما وارد کند، نداریم. از این راه حل های تعمیر با مسئولیت خود استفاده کنید، متشکرم.اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا