دانلود برنامه اندروید

دانلود مستقیم همراه بانک صادرات

Download Sadaret Bank app

دانلود مستقیم همراه بانک صادرات

آموزش دانلود:

  1. بعد از زدن دکمه سبز رنگ دانلود پایین یک پنجره باز میشود و یک نوار قرمز رنگ دایره ای پر میشود.
  2. بعد از پر شدن نوار قرمز روی دکمه سفید رنگ Download  کلیک کنید تا دانلود شروع بشود.
  3. نوار سبز رنگی شروع به پر شدن میکند.
  4. بعد از پر شدن نوار سبز رنگ گزینه Save File را بزنید.
  5. در آخر گزینه بارگیری مرور گر خود را بزنید.

دانلود همراه بانک صادرات

در صورت عمل نکردن دکمه بالا به لینک زیر بروید:

دانلود همراه بانک صادرات

 

آموزش راه اندازی و نصب همراه بانک صادرات

  • پس از نصب برنامه همراه بانک صادرات و اجرای برنامه صفحه زير را مشاهده می شود.در اين صفحه می توانید به برخی سرويسها بدون ورود به برنامه دسترسی داشته باشید مانند محاسبه شبا، شعبه ياب و برخی از امکانات تنظیمات نظیر بررسی نسخه و تغییر زبان.
دانلود مستقیم همراه بانک صادرات
دانلود مستقیم همراه بانک صادرات آخرین نسخه
  • اگر اولین بار است که از همراه بانک صادرات استفاده میکنید نیاز است تا ابتدا ثبت نام نمايید با زدن دکمه ثبت نام به اين صفحه هدايت می شويد اطلاعات مورد نیاز را نظیر شماره موبايل کد ملی يا شناسه اتباع فراگیر برای اتباع خارجی و اطلاعات حساب و کارت بانک صادرات خود را وارد نمايید.
دانلود مستقیم همراه بانک صادرات
Download Sadaret Bank app
  • کد تايیدی از طرف بانک صارات به شماره موبايل شما جهت تصديق شماره موبايل شما ارسال خواهد شد آن کد را در فیلد کد تایید وارد نمايید.
دانلود مستقیم همراه بانک صادرات
دانلود همراه بانک صادرات ۱۴۰1
  • در گام آخر می بايست تا نام کاربری و کلمه عبور دلخواه خود را با رعايت ضوابط انتخاب کلمه عبور و نام کاربری انتخاب نمايید. نام کاربری حداقل 10 کاراکتر و ترکیبی از اعداد و حروف و رمز عبور حداقل 7 کاراکتر و ترکیبی از اعداد حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و کاراکترهای خاص باشد و ساده نباشد را در موبایل بانک صاردات خود وارد کنید. مثال تکراری و شامل الگوهايی مانند 123 و … نباشد.

سایت بانک صادرات ایران

موبایل بانک صادرات ایران چیست؟

بانکداری موبایلی خدماتی است که توسط بانک صادرات ایران ارائه می‌شود که به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های مالی را از راه دور با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه مانند تلفن هوشمند یا تبلت انجام دهند.
برخلاف بانکداری اینترنتی در همراه بانک صادرات ایران از نرم‌افزاری اندرویدی استفاده می‌کنید که معمولاً برنامه همراه بانک صادرات ایران نامیده می‌شود که توسط بانک صادرات ایران برای این منظور ارائه شده.
بانکداری تلفن همراه بانک صادرات ایران معمولاً به صورت 24 ساعته در دسترس است.
برنامه همراه بانک صادرات ایران محدودیت‌هایی در مورد دسترسی به حساب‌ها از طریق بانکداری تلفن همراه دارند و همچنین محدودیتی برای مبلغی که می‌توان انجام داد.
برنامه همراه بانک صادرات ایران به در دسترس بودن اینترنت یا اتصال داده به دستگاه تلفن همراه بستگی دارد تراکنش‌ها از طریق بانکداری تلفن همراه به ویژگی‌های برنامه بانکداری تلفن همراه ارائه شده بستگی دارد و معمولاً شامل دریافت موجودی حساب و لیست آخرین تراکنش‌ها پرداخت الکترونیکی صورت‌حساب واریز چک از راه دو پرداخت‌های P2P و انتقال وجه بین حساب‌های مشتری یا دیگران است.
مزیت استفاده از برنامه همراه بانک صادرات ایران سهولت استفاده سرعت انعطاف پذیری را میباشد و همچنین امنیت را بهبود می بخشد زیرا با مکانیسم های امنیتی دستگاه تلفن همراه داخلی کاربر یکپارچه می شود.از دیدگاه بانک صادرات ایران بانکداری همراه با کاهش نیاز مشتریان به مراجعه به شعب بانک صادرات ایران برای تراکنش‌های برداشت و سپرده غیرنقدی هزینه انجام تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد.
برنامه همراه بانک صادرات ایران تراکنش‌های مربوط به پول نقد را انجام نمی‌دهد و مشتری باید برای برداشت یا واریز وجه نقد به یک دستگاه خودپرداز یا شعبه بانک مراجعه کند.
برنامه همراه بانک صادرات ایران برای پرداخت کالاها یا خدمات در محل فروش یا از راه دور است.
اولین خدمات بانکداری تلفن همراه بانک صادرات ایران از پیامک استفاده می‌کردند سرویسی که به بانکداری پیامکی معروف است با معرفی تلفن های هوشمند که امکان استفاده از وب موبایل رافراهم کرد بانک صادرات ایران شروع به ارائه بانکداری تلفن همراه بر روی این پلت فرم به مشتریان خود کرد.

بانکداری تلفن همراه بانک صادرات ایران به صورت زیر تعریف می شود:

بانکداری موبایلی بانک صادرات ایران به ارائه و بهره مندی از خدمات بانکی و مالی با کمک دستگاه های مخابراتی سیار اطلاق می شود دامنه خدمات ارائه شده ممکن است شامل تسهیلاتی برای انجام معاملات بانکی و بورسی مدیریت حساب ها و دسترسی به اطلاعات سفارشی شده باشد.

سوالات متداول

رمز ورود به اپلیکیشن بانک صادرات ایران را فراموش کرده‌ام باید چه کار کنم؟

در صفحه اصلی برنامه همراه بانک صادرات ایران گزینه بازیابی اطلاعات را انتخاب کنید حال نام کاربری یا شماره موبایل خود و عبارت امنیتی را وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید سپس کد تأییدی را که به شماره‌تان ارسال شده است همراه با شماره حساب چهار رقم آخر کارت و رمز دوم کارت صادرات خود را وارد کنید و تأیید را بزنید حال برای ورود به برنامه همراه بانک صادرات ایران رمز عبور جدیدی را تعیین کنید.

آیا با دانلود همراه بانک صادرات ایران می‌توانیم قبض‌هایمان را پرداخت کنیم؟

بله. وارد منوی پرداخت قبض برنامه همراه بانک صادرات ایران شوید شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد کنید دکمه پرداخت را بزنید حالا اطلاعاتی را که وارد کرده‌اید بررسی کنید و در صورت تأیید دکمه پرداخت را بزنید تا عملیات پرداخت قبض انجام شود.

چگونه با نصب برنامه همراه بانک صادرات ایران شماره شبای حسابمان را دریافت کنیم؟

کافی است از طریق منوی برنامه همراه بانک صادرات ایران گزینه «محاسبه شبا» را انتخاب کنید و با وارد کردن شماره کارت صاردات یا شماره حساب خود شماره شبا را دریافت کنید.

چگونه می‌توانیم با برنامه همراه بانک صادرات ایران برای سیم‌کارت خود شارژ تهیه کنیم؟

به بخش خرید شارژ برنامه همراه بانک صادرات ایران سری بزنید گزینه شارژ مستقیم را انتخاب و اپراتور مورد نظرتان را تعیین کنید حالا شماره کارت صاردات و رمز دوم را وارد کنید شماره موبایلتان را نیز بنویسید و دکمه پرداخت را بزنید تا عملیات با موفقیت انجام شود.

منبع مطلب: سایت بانک صادرات ایران

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا