تعمیراتتعمیرات سخت افزارسولوشنسولوشن سایر برند ها

مسیر سیم کارت LG L70 MS323

LG Optimus L70_MS323 SIM card ways

مسیر سیم کارت LG L70 MS323

LG Optimus L70 MS323 SIM card ways

مشاهده ویدیو های LG Optimus L70

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که تماسی داشته باشید و ناگهان تماس شما قطع شود و متوجه شوید که گوشی LG Optimus L70 شما سیگنال دریافت نمی کند؟ گاهی اوقات بازگشت به زمان نیاز دارد گاهی اوقات ما خوش شانس هستیم زیرا تقریباً بلافاصله برمی گردد هر بار که این اتفاق می افتد نشان می دهد که گیرنده سیگنال تلفن شما کار نمی کند.

این می تواند نتیجه مشکلات مختلفی از جمله مشکلات سخت افزاری باشد برای رفع مشکل کار نکردن گیرنده سیگنال گوشی LG Optimus L70 ابتدا باید دستگاه تلفن همراه خود را ریستارت کنید اگر گیرنده سیگنال تلفن بعد از این کار نمی کند حالت هواپیما را تغییر دهید اگر گیرنده سیگنال تلفن کار نمی کند باید به صورت دستی شبکه را انتخاب کنید با دنبال کردن این مراحل می توانید این کار را انجام دهید:

به تنظیمات گوشی LG Optimus L70 خود بروید.
شبکه و اینترنت را باز کنید
شبکه های موبایل را انتخاب کنید
خاموش کردن «انتخاب خودکار شبکه» را بزنید
لیستی از ارائه دهندگان شبکه ظاهر می شود
مورد مناسب را انتخاب کنید و ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود یا خیر.

اگر این کار باعث نشد که گیرنده سیگنال گوشی LG Optimus L70 کار کند به این معنی است که سیم کارت شما از جای خود خارج شده است گوشی خود را خاموش کنید و سیم کارت را به خوبی جا بزنید با این روش ها می توانید به راحتی مشکل عدم سیگنال را در گوشی LG Optimus L70 خود نیز برطرف کنید.

نحوه عیب یابی مشکلات آنتن گوشی LG Optimus L70

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید مکانی که در آن قرار دارید باعث نمی شود گوشی LG Optimus L70 شما دریافت ضعیف یا قطع تماس داشته باشد ممکن است از نزدیکترین برج تلفن همراه خیلی دور باشید یا ساختمانی که در آن هستید تجهیزاتی داشته باشد که سیگنال های تلفن همراه را مسدود می کند قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آنتن مشکل دارد سعی کنید از گوشی LG Optimus L70 خود در چندین مکان استفاده کنید تا تعیین کنید آیا می توانید سیگنال را در جای دیگری دریافت کنید یا خیر.

همچنین باتری گوشی LG Optimus L70 خود را بررسی کنید در بسیاری از مواقع باتری هایی که شارژ کمی دارند مشکلاتی را ایجاد می کنند که بسیار شبیه به مشکلات آنتن هستند اگر این باعث مشکل نمی شود می توانید سعی کنید گوشی LG Optimus L70 خود را ریست کنید تا ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود یا خیر.

گوشی LG Optimus L70 سیم کارت را می شناسد اما سیگنال ندارد

به تنظیمات گوشی LG Optimus L70 خود بروید
شبکه و اینترنت را باز کنید
شبکه تلفن همراه را انتخاب کنید
رومینگ را روشن کنید
حافظه پنهان تلفن را پاک کنید
گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید و گیرنده سیگنال شما شروع به کار می کند
با این مراحل ساده، می توانید به راحتی گوشی LG Optimus L70 را که سیم کارت را تشخیص می دهد اما سیگنالی ندارد، تعمیر کنید.

هنگامی که با گوشی LG Optimus L70 تلفن همراه خود مشکل شبکه دارید اتصال به اینترنت به یک کار دشوار تبدیل می شود برای حل مشکل شبکه در دستگاه تلفن همراه این کار را انجام دهید.

گوشی LG Optimus L70 تلفن همراه خود را مجددا راه اندازی کنید.
تنظیمات گوشی LG Optimus L70 را باز کرده و Network and Internet را انتخاب کنید.
داده های گوشی LG Optimus L70 خود را روشن کنید.
نوار قدرت سیگنال را در گوشه سمت راست بالای صفحه گوشی LG Optimus L70 خود بررسی کنید.
اگر سیگنال نمایش داده نشد مکان خود را تغییر دهید زیرا ممکن است پوشش شبکه نداشته باشید.
چند ثانیه حالت هواپیما را روشن کرده و خاموش کنید.

علائم خرابی آنتن گوشی LG Optimus L70

اکثر تلفن های همراه جدید دارای آنتن هایی هستند که در بدنه آن تعبیه شده اند و دسترسی به آنها دشوار است. با این حال این آنتن ها همچنان در معرض آسیب هستند آنتن گوشی LG Optimus L70 مسئول بسیاری از عملکردهای تلفن از جمله تماس های تلفنی و اتصال Wi-Fi است هنگامی که آنتن گوشی LG Optimus L70 آسیب دیده باشد، تلفن همراه شما به درستی کار نمی کند. و با خطا های زیر روبرو میشوید:

گوشی LG Optimus L70 سیگنال نشان نمی دهد.
اتصال به Wi-Fi گوشی LG Optimus L70 انجام نشد.
گوشی LG Optimus L70 به سرویس های داده متصل نیست.
گوشی LG Optimus L70 تماس ها را برقرار نمیکند.

آموزش تعمیر آی سی شبکه گوشی LG Optimus L70

اگر پس از انجام این مراحل ذکر شده در اینجا گوشی LG Optimus L70 شما همچنان سیگنالی دریافت نمی کند می تواند به این معنی باشد که باید ic شبکه دستگاه تلفن همراه خود را تعمیر کنید برای اکثر دستگاه های تلفن همراه آنتن شبکه معمولاً در قاب پشتی تلفن قرار می گیرد به همین دلیل است که اگر گوشی LG Optimus L70 شما به طور تصادفی بیفتد و پشت آن شکسته شود یا آنتن شبکه از کار بیفتد تلفن همراه شما ممکن است سیگنال دریافت نکند زیرا ic شبکه تحت تأثیر قرار می گیرد.

برای تعمیر آی سی شبکه گوشی LG Optimus L70 رایج ترین کار این است که درب پشت باتری را با یک پوشش خوب تعویض کنید اگر نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید با یک تعمیرکار تلفن ملاقات کنید تا روی آن کار کند و ic شبکه دستگاه تلفن همراه شما را تعمیر کند زیرا این یک مشکل سخت افزاری است.

با این مراحل به راحتی می توانید کار نکردن گیرنده سیگنال گوشی LG Optimus L70 را رفع کنید.

سوالات متداول

پریدن آنتن گوشی LG Optimus L70 چه دلایلی دارد ؟

تنظیمات شبکه گوشی LG Optimus L70.
رجیستری نبودن گوشی LG Optimus L70.
بررسی سیگنال و آنتن دهی منطقه و محیط گوشی LG Optimus L70.
آی سی PF گوشی LG Optimus L70.
وجود مشکل یا خرابی در سیم کارت گوشی LG Optimus L70.

آبخوردگی یا رطوبت دیدن گوشی LG Optimus L70 یا سوکت سیم کارت و خود سیم کارت.

آیا افتادن گوشی LG Optimus L70 می تواند بر دریافت سیگنال آنتن تاثیر بگذارد؟

از یک طرف افتادن گوشی LG Optimus L70 می تواند باعث آسیب فیزیکی به دستگاه شود که می تواند منجر به از دست دادن سیگنال یا تداخل شود با این حال از طرف دیگر انداختن ساده گوشی لزوماً آسیب قابل توجهی را که بر سیگنال شما تأثیر بگذارد وارد نمی کند.

چرا سیم کارت من در گوشی LG Optimus L70 به طور ناگهانی کار نمی کند؟

گاهی اوقات گرد و غبار بین سیم‌کارت و اتصالالت سوکت سیم کارت گوشی LG Optimus L70 شما قرار می‌گیرد و باعث مشکلات ارتباطی می‌شود برای از بین بردن گرد و غبار تلفن خود را خاموش کنید و سیم کارت را بردارید کانکتورهای طلایی سیم کارت را با یک پارچه تمیز بدون پرز تمیز کنید.

آیا ریست فکتوری گوشی LG Optimus L70 روی سیم کارت تاثیر می گذارد؟

تنظیم مجدد کارخانه گوشی LG Optimus L70 شماره شما را حذف نمی کند در واقع به هیچ وجه تاثیری روی سیم کارت شما نخواهد داشت و تمامی اطلاعات ذخیره شده روی سیم کارت دست نخورده خواهد بود ولی برای اطمینان بیشتر بهتر است سیم کارت خود را از گوشی خارج کرده و سپس گوشی را فکتوری ریست کنید.

 

اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید.
به خاطر داشته باشید: – هر راه حلی که برای در وب سایت ما ارسال می شود، قبلاً توسط تیم متخصص ما به خوبی آزمایش شده است، اما با این وجود، ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب هایی که ممکن است به تلفن همراه شما وارد کند، نداریم. از این راه حل های تعمیر با مسئولیت خود استفاده کنید، متشکرم.اگر سوال دیگری دارید لطفا پیام بگذارید یا با ما چت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا